PEORUUMID PÄRNUS

Peoruumid Pärnus sobivad juubelite, sünnipäevade, firmapidude, koolituste ja koosolekute korraldamiseks. 
Jätame peoruumide tellija otsustada, et kas ta soovib toitlustamist ja baariteenindust meie poolt või ostab catering teenuse ise sisse.
Vajadusel oleme abiks sobiva õhtujuhi ja meelelahutusartisti leidmisel.
baariruum
Elegantne baariruum on ideaalne koht erinevate tähtsündmuste korraldamiseks. Olgu selleks siis juubel, sünnipäev, firmapidu või mis iganes muu tähistamist vääriv sündmus.
peoruum
Avarat peoruumi saab kasutada koos alumisel korrusel asuva baariruumiga või siis eraldiseisvalt. Suurepärane lahendus ürituste, koolituste ja seminaride korraldamiseks.
koosolekuruum
Koosolekuruum on äripartneritele sobiv paik privaatseteks ärikohtumisteks ning väiksemateks koosolekuteks. Lauale on võimalik tellida kohvi ja erinevaid suupisteid.

Peoruum koos sauna ja basseiniga

Õdus kaminasaal
Kaminasaal on sobiv paik, kus koos heade sõpradega mõnusalt aega veeta. Siin saab korralda erinevaid üritusi väiksemale seltskonnale (ca 15 inimest).
Avar saunaruum
Ruumikas leiliruum võtab silma märjaks ka kõige kangemal saunahundil. Kes esimesena alla annab, saab esmast jahutust eesruumis paiknevas dušinurgas.
Jahutav bassein
Leilivõtmise vaheaegadel saab ennast jahutada astmelises basseinis ning lõõgastuda hubases kaminasaalis praksuva kaminatule paistel.

Kaminasaal & Saun ja bassein & Grillimismaja

Majutusasutuse köögist on võimalik kaminasaali lauale ette tellida meelepäraseid suupisteid.
Soovi korral saab neid sisehoovis asuvas grillimismajas ise eelnevalt ette valmistada või poest kaasa osta.
Copyright © Casper OÜ | Kõik õigused on kaitstud. Veebilehe teostus: METSAOST.eu